Xiaomi Mi Body Smart Scale

Xiaomi Mi Smart Scale   Vyrobeno na míru Společnost Xiaomi přichází s novou osobní váhou Mi Smart Scale. Měří i ty nejmenší změny v hmotnosti pomocí vysoce přesného G -...
Garantovaný nákup z DNO elektro

Automatické zapnutí
Barva
bílé

• , zakoupeno v EuroKing

• Kvůli zraku jsem potřeboval vidět na výsledky vážení.
    • Naprosto dokonalý svítící displej.
    • Aplikace v mobilu. Shromažďuje výsledky a porovnává. Je možné zadat více osob.
    • Je potřeba si pohrát s aplikací. Ale dá se to.

Parádní přístroj
    Kvůli umělé výživě jsem nucen si hlídat váhu (rakovina) a hlásit do nemocnice.
    Na starou mi spadl věšák. Tohle je třetí a konečně použitelná.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

čitelný dispej

• Široký přehled měření
    • V aplikaci se časem vytváří grafy vývoje hmotnosti atd.
    • Automaticky se vypíná
    • Je velice lehká oproti skleněným váhám
    • Sama si zjistí kdo v rodině se váží
    • Bez aplikace pro Android se z displeje dozvíte pouze základní údaj a to váhu - osobně to neberu jako negativum, ale starší osoby tuto váhu možná nevyužijí, pokud nemají smartphone
    • Kvůli principu, na kterém váha funguje, se nesmíte vážit po sprše, po sauně a pod. protože to značně ovlivní měřené hodnoty / vodivost těla pro různé frekvence proudu.

Perfektní chytrá váha, není co vytknout, přehledné grafy v aplikaci, nespočet měřených hodnot automatické přidělení měřené osoby k jejímu profilu.

Max. nosnost
Barva
bílé

Xiaomi Mi Smart Scale

Vyrobeno na míru

Společnost Xiaomi přichází s novou osobní váhou Mi Smart Scale. Měří i ty nejmenší změny v hmotnosti pomocí vysoce přesného G - senzoru z manganové oceli. Pro shromažďování a interpretaci naměřených dat se používají tři různé algoritmy, které dosahují zhruba poloviny chybového rozpětí než běžné osobní váhy. Mi Smart Scale měří v kilogramech nebo librách.

Sledujte trénink v oblasti fitness

Velké změny často přicházejí po velmi malých krůčcích. Ráno se vážíme po lehkém tréninku jógy nebo jídle. Sledujte vaše pokroky a změny pomocí chytré aplikace Mi Fit. Všechny zaznamenané hodnoty vám dodají dobrý pocit a důvěru k vybudování vaší vysněné postavy.

Přehledný graf vašeho pokroku

Aplikace Mi Fit používá přehledné grafy pro zobrazení statistických údajů o hmotnosti a vašeho pokroku. Upravte režim cvičení a dietu podle vlastního indexu tělesné hmotnosti (BMI). Ušetříte tím až 800 záznamů o hmotnosti v paměťi Mi Smart Scale.

Profily pro celou rodinu

Mi Smart Scale není určená pouze dospělým nebo dětem. Automaticky dokáže rozpoznat každého člena rodiny a lze do paměťi uložit až 16 uživatelských profilů.

Rozsvítí se sama

Mi Smart Scale disponuje elegantním LED displejem, který je nenápadně skrytý dokud na váhu nestoupnete. LED displej přináší čisté a jasné zobrazení díky 161 LED diodám. Jedinečný světelný senzor automaticky upravuje jas pro čitelnost displeje za všech podmínek.

Vyzkoušeno a otestováno

Přísné kontroly kvality zahrnují test ocelové kuličky z výšky jednoho metru, abyste měli jistotu, že se leštěné sklo nedá snadno rozbít v případě, že na něj náhodně něco spadne. Baterie je umístěna ve spodní části a zabraňuje vstupu prachu a vlasů. Tyto kontroly zajišťují nejvyšší standard kvality pro každý kus.

Vždy se zlepšuje, stejně jako vy

Synchronizujte data nebo aktualizujte firmware otevřením aplikace Mi Fit v telefonu, kdykoliv je v dosahu vaše Mi Smart Scale. Pouze 4 baterie AA vám vydrží rok díky technologii Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie.

PODROBNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

• Typ: osobní váha
  • Rozsah měření: 5 - 150 kg
  • Přesnost měření: 50 g
  • Jednotky měření: kilogramy, libry (přepínatelné)
  • Hranice chyby: 5 - 50 kg (max. 0,1 kg)

50 - 100 kg (max. 0,2 kg)

• Konektivita: Bluetooth 4.0
  • Kompatibilita: Android 4.4, iOS 7.0 a vyšší
  • Rozměry: 300mm x 300mm x 28.2mm
  • Hmotnost: 1.9 kg
  • Barva: Bílá
  • Přední panel: tvrzené sklo
  • Spodní část: ABS

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Obrázky mají pouze informativní charakter.

Osobní váha je nová a je na ní plná záruka 24 měsíců.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v EuroKing

• Kvůli zraku jsem potřeboval vidět na výsledky vážení.
    • Naprosto dokonalý svítící displej.
    • Je potřeba si pohrát s aplikací. Ale dá se to.

Parádní přístroj
    Kvůli umělé výživě jsem nucen si hlídat váhu (rakovina) a hlásit do nemocnice.
    Na starou mi spadl věšák. Tohle je třetí a konečně použitelná.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

čitelný dispej

• Široký přehled měření
    • V aplikaci se časem vytváří grafy vývoje hmotnosti atd.
    • Automaticky se vypíná
    • Je velice lehká oproti skleněným váhám
    • Sama si zjistí kdo v rodině se váží

• , zakoupeno v MALL.CZ

Váha přestala fungovat, budu reklamovat.

Vyborna vaha, po 3/4 roce nemam co vytknout

• Pěkný desing
    • Váha špatně váží, o kilo více.... Když na ni 10 x po sobě vlezete vždy zváží jinak což mi tedy nepřijde v pořádku.
  • , zakoupeno v Jelmo.cz

Jedna z mála vah, která vám ukáže stejný výsledek, když na ní stoupnete podruhé. Načítání výsledků do MiFit App je prima, vyhodnocení je zábavné a motivační. Po ránu je váha nižší a výsledky lepší - udělá vám to po ránu dobrou náladu.

• , zakoupeno v MADER.cz

• Lze spárovat se Samsung Health

• Zjevně málo náchylná na míso umístění.
    • Svítící čísla jsou super
    • Skleněný povrch se dobře čistí
    • Používá velké (AA) baterie což je lepší než malé nebo dokonce 2032
    • Snadné připojení k mobilu
    • Spolupracuje i s jinými App než Mi Fit. Samsung Health například.
    • Dělá co má, váží.
    • Velmi dobrá cena za přístroj s Bluetooth
    • Český návod jde v pohodě najít na webu
    • Nenašel jsem nic zásadního
    • Uvítal bych vice barevných variant

Je mi jasné že váhy které seriozně vyhodnotí množství sádla a kolik jsem vychastal Kofoly stojí mnohem více, proto tohle ani nežádám. Volil jsem tuto starší verzi kvuli ceně ale i kvůli podpoře výrobců. Na mém Samsung mohu použít přímo Samsung Heath aniž bych musel mít i MiFit, i když učet u Xiaomi mam. Uvítal bych i jiné barevné provedení ovšem v ložnici kde to mám je to stejně jedno, tam návštěvy nevodím. Skleněný povrch se dobře udržuje. Připojení k mobilu naprosto triviální záležitost. Pro potvrzení párování stačí na váhy stoupnout. Označení přepínače mám také v čínštině, ovšem vzhledem k tomu že se to nastavuje jen jednou a naposled tak to nevidím jako odrama. Návod v češtině v pohodě na webu. Upřímně se z toho stala dost návyková záležitost. Ráno když vstanu a večer před spaním. Važil jsem se i před tím, mám nařízeno zhubnout, ovšem nikdy jsem to nedotáhnul k záznamu do mobilu pro presentaci lékaři. Teď pohoda.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Dělá, co má
    • Propojení s aplikací jednoduché
    • Doručena asijská verze, tj. přepínače jsou v "rozsypaném čaji", návod také
    • Chybí baterie, které měly být součástí balení

Váha je sama o sobě naprosto skvělá, propojení s telefonem je velmi jednoduché a intuitivní. Líbí se mi možnost zapnout vážení na dálku skrze telefon pokud je na váze něco položeno. Využil jsem to například pro zvážení kočky, která na veterině z váhy utíká,

Hlavním negativem vidím přepínače a návod v čínštině. Naštěstí žijeme v době chytrých aplikací, takže text v cizím jazyce dokážeme přečíst pomocí vhodné aplikace. Trochu mě zamrzela absence 4x AA baterií, které měly být součástí balení.

Jinak není, co bych váze vytkl.