Xiaomi Mi Body Composition Scale

Produkt roku 2018 - Top v kategorii
Mějte svou kondici pod kontrolou s nejpřesnějšími údaji, které vám poskytne chytrá váha s měřením hmotnosti, vody, tělesného tuku a svalové a kostní hmoty. ...
Doporučená nabídka Comfor.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 680 recenzíDalší informace

Vysoce inteligentní zařízení je vybaveno komplexními algoritmy, které vám udávají všechny potřebné údaje – od hmotnosti přes tělesný tuk až po svalovou hmotu. Váhu si snadno propojíte se svým chytrým telefonem a díky aplikaci Mi Fit budete mít v ruce přehledně všechny své údaje. Přístroj si dokáže zapamatovat až 16 uživatelů a rozpoznat tak mezi jednotlivými členy rodiny, odliší dokonce i dítě od dospělého. Vkusný a elegantní design doplní kout jakékoli místnosti.

Všechny potřebné údaje o tělesné kondici

Chcete-li podrobněji poznat složení svého těla, váha Mi Body Composition Scale vám bude sloužit na jedničku. Kromě hmotnosti vám ukáže svalovou hmotu, tělesný tuk, obsah vody v těle, bazální metabolismus a spoustu dalších údajů. Pomůže vám se lépe udržet v kondici a mít perfektní dohled nad svým zdravím.

Max. nosnost

• Dobrá volba
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Ne zcela kompatibilní s Apple, nelze synchronizovat Apple Watch
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Výborná váha, chytrá, lehká, hezká, doporučuji

Max. nosnost
BMI

Ocenění

Produkt roku 2018 - Top v kategorii

Přesná a výkonná

Váha funguje na základě komplexních algoritmů, které zajišťují, že veškeré údaje jsou měřeny správně a s vysokou přesností. Metoda bioelektrické impedanční analýzy (BIA) vám podá přesné statistiky.
Přesná a výkonná

Prostor pro každého člena rodiny

Váha je nejen vysoce přesná, ale i inteligentní! Do své paměti dokáže uložit až 16 uživatelských profilů – automaticky tak rozezná každého člena rodiny a rozliší dokonce i mezi dospělým a dítětem.
Prostor pro každého člena rodiny

Snadné spárování s chytrou aplikací

Díky aplikaci Mi Fit, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu a spárovat ji s váhou, budete mít veškeré údaje o své kondici vždy po ruce. Můžete si je zobrazovat v přehledném grafu, sledovat svůj pokrok a mít tak vše pod kontrolou.
Snadné spárování s chytrou aplikací

Elegantní design do každé domácnosti

V neposlední řadě vás potěší elegantní a úzký design, který snadno doplní každou místnost. Povrch je tvořen z tvrzeného skla, které se stará o vysokou odolnost, zatímco protiskluzová úprava je vysoce praktická. Displej se při stoupnutí na váhu sám rozsvítí a přizpůsobí se aktuálním světelným podmínkám.
Elegantní design do každé domácnosti

Proč zrovna Smart MiScale 2?
Protože se nejedná o klasickou váhu, která vám pouze změří hmotnost, a zasunete ji zpět pod postel. Tato stylová váha umí s velkou přesností měřit tělesnou váhu a podíl tuku a svalů v těle s možností přenosu dat do aplikace MiFit, a to vše přes Bluetooth.
Základní specifikace:

- Hmotnost: 1,6 kg (min. měřitelná hmotnost je 50 g)

- Rozsah měření: 5–150 kg

- Přesnost: +- 50 g

- Rozměry: 300 x 300 x 20 mm

- Konektivita s Bluetooth 4.0

- Měřené veličiny: hmotnost, množství tuku, svalstva, vody, kostí atd.

- Kompatibilní s Android (4.4 výše) a iOS (verze 7.0 a výše)

Jaké jsou výhody váhy Smart MiScale 2?
Pomocí aplikace MiFit můžete zaznamenávat změnu váhy a BMI. To znamená, že se dozvíte informace o své váze a jiné informace o vašem těle, ale navíc budete mít tato data uložená i v telefonu.

V aplikaci MiFit lze sledovat i změny hodnot v čase. Tím pádem si můžete zkontrolovat, jestli vše, co pro své tělo děláte, má vůbec nějaký efekt a pokud ano, jaký.

Váha má autokalibrační funkci a sama se také při nečinnosti vypne.

Pro koho je chytrá váha Smart MiScale 2 určena?
V podstatě pro každého – dospělé, děti, sportovce, lenochy, muže, ženy atd. Je dobré jednou za čas změřit své hodnoty, protože každý člověk sám se sebou žije každý den, 24 hodin, a není schopen změny v kratším časovém horizontu vysledovat. Někdy nemáme ani čas se zamyslet, jestli jsme jedli něco výživného nebo jestli jsme vůbec něco jedli. Proto je dobré při nějakém nezvyklém pocitu nebo zdravotním diskomfortu sledovat nejen váhu, ale také jiné ukazatele – množství tuku, svalstva, vody, kostí atd.
Čím vás váha Smart MiScale 2 dostane?
Protože má tenké "tělo", můžete ji v podstatě umístit kamkoliv. Dokonce je velmi hezky designově zpracovaná, takže ji nikde ani schovávat nemusíte – LED displej se postará o líbivé svícení.

Hned, jak váhu vybalíte a poprvé se zvážíte, váha se ihned spojí s aplikací MiFit.

Váha dokonce dokáže rozpoznat hned několik uživatelů!
A co říkají její uživatelé?
„Já i manžel jsme velcí sportovci, takže váhu využíváme spíš pro měření jiných hodnot než hmotnosti. Ale moje sestra, která má docela nadváhu, a snaží se s ní momentálně bojovat, se pravidelně chodí vážit k nám domů právě na MiScale 2. Už jsme si z toho udělaly takový rituál. Ale myslím, že to pro ni a i pro jejího přítele bude ideální dárek k Vánocům.“

• Recenze

• Unboxing

• Porovnání osobních vah Withings Cardio, QardioBase a Xiaomi Mi Body Scale

• Unboxing a recenze

• Recenze

Zobrazit video recenzi

• Porovnání osobní váhy Xiaomi Mi Body Composition Scale V2 and Xiaomi Mi Body Composition Scale V1

• Porovnání osobní váhy Xiaomi Mi Body Composition Scale VS Huawei Scale 3

• , zakoupeno v elektroshock.cz

• Dobrá volba
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Ne zcela kompatibilní s Apple, nelze synchronizovat Apple Watch

• Pekny design
    • Dlouha vydrz baterky
    • Potrebujete appku na mereni tuku, svalstva apod.
    • Mam pocit, ze BMI, pomer vody v tele, tuku nepocita presne
    • Mam vysku 190 cm, ukazuje, ze moje idealni vaha je 78 kil (!), zda se mi to nejak malo