Tanita UM-075

Moderní skleněná digitální váha Tanita UM - 075 Tato inovativní řada monitorů tělesného tuku TANITA s exkluzivní funkcí přidává další rozměr sledování zdravotního stavu...
Doporučená nabídka www.technisport.cz

Tuk
Svalová hmota
BMR

• , zakoupeno v Fitness007.cz

Velmi jednoduché ovládání, pochopí i úplný antitalent, hezká cena, vysoká kvalita

• , zakoupeno v TANITA eshop

Tuk
Svalová hmota
BMR

Moderní skleněná digitální váha Tanita UM - 075

Dodatečná osobní informace při použití tohoto monitoru je rozmezí zdravého tělesného tuku, podíl svalové hmoty, viscerálního tuku a vody v těle.

Velká platforma a extra velký displej zajišťují jeho snadnou obsluhu.

Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty. Viscerální tuk. Režim dospělý, dítě a atlet.

Tato váha rozlišuje dospělý mód - od 18ti do 99ti let, dětský mód - pro děti od 7mi let a od výšky 110 cm a atletický mód - pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň 1 rok trénují.

Funkce RECALL: při zobrazení aktuálních výsledků lze stiskem tlačítka zobrazit předchozí naměřené hodnoty!!

Popis funkcí:

Podíl svalové hmoty - tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.

Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblasti břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.

Navíc určí tzv. rozmezí zdravého tělesného tuku u dospělého i u dítěte: váha automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací na základě dlouhodobých výzkumů) a výsledek zobrazí na displeji ve čtyřech stupních.

Technické parametry:

Paměť pro 4 osoby a 1 pro hosta.

Procento tělesného tuku - 0,1 %

Procento tělesné vody - 0,1 %

Podíl svalové hmoty - 0,1 kg

Kapacita vážení - 150 kg

Přesnost vážení - 100 g

Design s velkým černým displeje

Baterie součástí balení

pěkný design

• , zakoupeno v www.technisport.cz

Super poměr cena / výkon

• , zakoupeno v FITHAM

vzhled dobrý, používání funkcí nepřehledné

• Hezký design.
    • Domnívala jsem se, že analýza bude podrobnější, ale v této cenové relaci asi více čekat nemohu.

Nevím, jestli bych tento produkt doporučila ostatním. Podle toho, co by očekávali. Mně vyhovuje, že měří svalovou hmotu, protože chci redukovat nadváhu, začala jsem intenzivně cvičit a svaly váží víc než tuk. Takže vítám možnost zjistit, jak na tom jsem, i když třeba hmotnost dolů nepůjde. Uvítala bych, kdyby i množství tuku bylo vyjádřeno v kg a ne v %, člověku by se to pak lépe porovnávalo. Kamarádce vadí, že váha nerozlišuje zadrženou vodu, tomu moc nerozumím, ale prý máte v organismu vodu která je v pořádku a pak vodu "navíc", která se podílí na nadváze a váže se kam nemá.
    Jinak váha je pěkná a šikovných rozměrů - vejde se i pod nízkou skříň.

• jednoduché nastavení parametrů
    • zatím mám krátkou dobu tak nemohu více hodnotit

• Kvalitní zpracování.
    • Hezký vzhled.
    • Přesné měření.
    • Funkce pro hosta - výhoda, návštěva si může vyzkoušet váhu.
    • Přijde mi lehce nestabilní při sestupování. Již několikrát se mi stalo, že při sundání jedné nohy se mi váha převážila a praštila sebou o zem. Musí se sestupovat opatrně.

S váhou jsem celkově spokojena. Požadovala jsem základní informace o množství tuků, tekutin a svalů v těle, a to váha splňuje.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• přehlednost
    • vyšší cena

dobrý výrobek

• , zakoupeno v FITHAM

• Přesné vážení kdekoliv v místnosti
    • Zatím nevím o ničem

Váhu jsem koupila na doporučení, ovládání je snadné, mohu doporučit i ostatním.