Silvercrest SPWE 180 A2 bílá

Automatické zapnutí
Barva
bílé

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Váhu jsem sice obdržela, ale byla vadná. Paní u telefonu firmy mi obratem sice zajistila novou, tentokrát již funkční. Nová váha přišla na dobírku, ale zatím jsem neobdržela vratku peněz za nefunkční váhu, ani avizo o zaslání!

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

co napsat o osobní váze ? Váží pravdivě,( kdyby ukazovala o deset či patnáct míň,nezlobil bych se :-)) ),ale aspoň se snažím,aby mi to jednou doopravdy ukázala.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Cenově dostpný. Zatím jen krátce používané.

Max. nosnost
LCD displej
Automatické zapnutí
Barva
bílé

SILVERCREST® Osobní váha SPWE 180 A2 4-senzorová technika pro přesné vážení Funkce Step-On: vážení přímo po vstupu na váhu Nášlapná plocha z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm Dobře čitelný LCD displej Ukazatel přetížení a nutnosti výměny baterie Velká stabilita Včetně baterie Nosnost/Rozsah vážení: max. 180 kg / 396 lb Zobrazení hmotnosti v kg, lb nebo st Dělení stupnice: 100 g / 0,2 lb Rozměry cca 30 x 2,3 x 30 cm (Š x V x H) Hmotnost cca 1,5 kg

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Cenově dostpný. Zatím jen krátce používané.