Sencor SBS 5005

Voda
Tuk
Svalová hmota

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

váha je dobrá, jen mám více kilo a neukazuje už množství tuku apod.Jen čiště váhu v kg, žádnáá procenta vody nebo tak.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

SUPER

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Osobní váha moc pěkná, vše co slíbeno funguje, jen kdyby vážila méně a méně Kg. :-))

Max. nosnost

Osobní váha SBS 5005

- Tvrzené bezpečnostní sklo
- Paměť pro 12 osob
- Dotykové senzory Soft-Touch

Skleněný povrch pro snadnou a hygienickou údržbu
Tvrzené bezpečnostní sklo (6 mm)
Ultra slim design (21 mm)
Váživost do 150 kg (rozlišení 100 g)
Rozsah měření tuku: 4% - 60% (rozlišení 0,1%)
Rozsah měření vody: 27,5% - 66% (rozlišení 0,1%)
Rozsah měření svalstva: 20% - 56% (rozlišení 0,1%)
Procentuální i grafické zobrazení hladiny tuku v 5 úrovních
Paměť pro 12 osob
Paměť na poslední měření
Funkce Auto-On (vážení ihned po nastoupení na váhu)
Dotykové senzory Soft-Touch (beztlačítkový provoz s vysokou životností)
Velký širokoúhlý LCD displej (160 x 30 mm)
Výška číslic na displeji: 26 mm
Možnost nastavení pohlaví, výšky (100 - 250 cm) a věku (10 - 100 let)
Možnost volby jednotek (kg/lb/st)
Indikace slabé baterie a přetížení
Automatické vypnutí při nečinnosti
Napájení: 2 x CR 2032 lithiová baterie (součást dodávky)
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 313 x 300 x 21 mm

Dokumenty

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• , zakoupeno v Lékárna.cz

SUPER

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• , zakoupeno v PATRO.cz

• V pozáruční době znenáhla začal display zobrazovat varovné hlášení v podobě písmene "b" a nesmyslné číslice (viz. foto).
    • Po podání dotazu na servisní středisko jsem obdržel vyrozumění: Jedná se o vadu elektronické části. Nerentabilní oprava.
    • Tedy z mé strany zklamání s tímto produktem a nedoporučuji jej.

Zaujala mě svým designem i přijatelnou cenou.
    NIcméně váha musí především vážit a ne být na okrasu.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Jednoduchá obsluha
    • Až 12 profilů
    • Ideální pro domácí porovnávání
    • Žádné
    • - velký displej
    • - rozbila se sama od sebe po dvou letech občasného používání

Nebrat.

Přestala fungovat velmi brzy.

• , zakoupeno v Alza.cz

• měření vody, tuku a svalstva v těle
    • paměť pro více osob

Nejvíce mě zaujala cena. Snad nejlevnější z vah, které mají měření vody, tuku a svalstva v těle.
    Mám jí krátce, ale zatím spokojenost. Měla jsem předtím normální váhu Sencor a taktéž si nemohu stěžovat.
    Nemám srovnání s výsledky s profi lékařskými měřiči, takže nevím jak přesné jsou či nejsou výsledky měření vody, tuku a svalstva v těle, ale rozhodla jsem se zhubnout a je pro mě motivační vidět po čase změny k lepšímu..
    Za mě tedy rozhodně hlas PRO.

• hmotnost snad změří celkem dobře
    • ostatní hodnoty hodně optimistický a nereálný

hodnoty tuku, svalů a vody naprosto mimo realitu. Měření je sice +- konstantní, ale naprosto špatné. Tuku naměřila o 10% méně než profi lékařská váha a svalů naopak přesně o 10% víc. Takže váha spíš pro ženy, které nechtějí znát pravdu, jinak k ničemu :) Navíc se nám často zasekne, že musím vyjmout baterie. Doporučuji připlatit za kvalitu, například Omron.