ECG OV 125 White

Voda
Tuk
Svalová hmota

• , zakoupeno v Expert.cz

Výrobek super, váží,měří tělesný tuk,vodu .

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přijatelná cena a baterie 2x AAA
    • přesnost vážení - kilo sem, kilo tam

ECG OV 125 Osobní váha
    Mám ji krátce ale určitě mi splní to co jsem chtěla.

Max. nosnost
bílé
Voda
Tuk
Svalová hmota

Stylová osobní fitness váha je nabita funkcemi, které Vám dodají dokonalý přehled o Vaší kondici. Vyrobena je z odolného ultra tenkého bezpečnostního skla s maximální nosností 180 kilogramů a přesností vážení 100 gramů. Oproti běžným osobním vahám se vymyká svými funkcemi měření tělesných údajů. Každý, kdo dbá na zdravý životní styl, tak jistě ocení analýzu tělesného tuku, vody a svalové hmoty. Umí vypočítat i doporučenou denní dávku kalorií. Váha také disponuje pamětí zaznamenaných hodnot až pro 12 osob. O výsledných hodnotách Vás bude informovat extra velký a podsvícený LCD displej. Nechybí ani funkce jako možnost volby jednotek (kilogramy a libry) nebo automatické vynulování. Je také vybavena chytrými indikátory stavu baterie a přetížení. Po zvážení se ihned automaticky vypne a efektivně tak ušetří baterii. O bezproblémový chod váhy se postará dvojice 1,5 voltových AAA baterií (jsou součástí balení).

• Bezpečnostní tvrzené sklo 6 mm
  • Extra velký LCD displej
  • Paměť pro 12 osob
  • Měření tuku/vody/svalové hmoty
  • Výpočet doporučené denní dávky kalorií
  • Max. nosnost 180 kg
  • Měřicí rozlišení 100 g
  • Automatické vynulování, zapnutí a vypnutí
  • 1 × 3 V lithiová baterie (součástí balení)

• , zakoupeno v Expert.cz

Výrobek super, váží,měří tělesný tuk,vodu .

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přijatelná cena a baterie 2x AAA
    • přesnost vážení - kilo sem, kilo tam

ECG OV 125 Osobní váha
    Mám ji krátce ale určitě mi splní to co jsem chtěla.

Spokojenost, super cena.

• , zakoupeno v Elektrochram

Koupila jsme jako dárek , zkušenost zatím žádná

• , zakoupeno v 4home.cz

Celkem levná váha s více funkcemi, moc hezká.

• Jednoduchá obsluha, pěkný vzhled
  • , zakoupeno v 4home.cz

mám jako dárek tak nemám zkušenost

• líbí se mi
    • není

vše OK

• produkt se mi líbil
    • zakoupená váha váží pokaždé jinak, nevím čím to je, ale ještě jsem se nezvážila ani jednou, aby se váha ukázala stejná. Když na váhu stoupnu několikrát po sobě, tak vždycky ukáže jinou hmotnost. Nevím čím to je.

Produkt se mi líbil, hlvně kvůli tomu, že ukazuje množství vody, tuku, kostí ap.
    Jak jsem již napsala, nelze se spolehnout na ukazující hmotnost, protože ukazuje vždy něco jiného.
    Produkt jsem koupila ve výprodeji, takže byl levnější.
    Srovnat ho s konkurencí nemohu, protože nemám žádné zkušenosti.