Carneo Vital+ Bluetooth

Měření a analýza: hmotnost kostí; hmotnosti; svaloviny; tuku v těle; vody v těle Nosnost (kg): 180 Počet paměťových míst: 1 Přesnost vážení (g): 50 Ukazatel: digitální Typ...
Garantovaný nákup z TonerPartner

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 412 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 5 340 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 1 733 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 8 778 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 302 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 647 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 225 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 643 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 7 514 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 546 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 5 714 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 61 503 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 88 152 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 335 recenzíDalší informace

Automatické zapnutí
Barva
bílé

• , zakoupeno v Carneo.cz

Výborná váha,váží vše co je třeba pro kontrolu těla.Mám již hodinky Carneo,takže aplikace je ted využitá naplno.Ovládání váhy téměř žádné....sama zapne a vypne.Stačí jen zapnout v mobilu bluetooth a stoupnout na váhu a vše je rázem a přehledně v aplikaci.Takže žádné zápisky atd.Dobíjení je přes USB kabel,takže žádná starost o baterie.Prostě jsem s váhou velmi spokojen a můžu jen doporučit.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Funguje, docela mě to inspiruje k hubnutí. Mám radost, že jsem se konečně naučila ovládat aplikaci. Vážení je rychlé, vše v mobilu a nemusím nic zapisovat na papír.
    • Nabíjení USB kabelem. (Bohužel je to micro b, ne micro c, ale nakonec váhu nikam nevozím, tak to nevadí.)
    • Aplikace pořád vyžaduje připojení fitnesnáramku, který nemám. Na váhu je tam odkaz, ale na použitá nenápadná ikonka vpravo nahoře. Taky nastavení osobních údajů je vhodné udělat před prvním použitím. což jsem nezvládla.

Dobrý výrobek.

• , zakoupeno v Electro World

Mám již hodinky Carneo takže nemusím stahovat další aplikaci. Váhu mám krátce, zatím funguje vše ku spokojenosti.

Typ váhy
LCD displej
Automatické zapnutí
Barva
bílé

• Měření a analýza: hmotnost kostí; hmotnosti; svaloviny; tuku v těle; vody v těle
  • Nosnost (kg): 180
  • Indikace vybitých baterií: NE
  • Smart funkce: ANO
  • Typ osobní váhy: diagnostická

Bluetooth váha CARNEO Vital+

S inteligentní váhou CARNEO Vital+ budete mít každý den přehled nejen o vývoji vaší tělesné hmotnosti, ale také o dalších 7 důležitých tělesných parametrech, které pomáhají vytvořit komplexní obraz o skladbě a kondici vašeho těla. Při používání jakýchkoli smart hodinek nebo smart náramků budete mít ještě lepší přehled o stavu vašeho těla a jeho výkonech, díky velkému množství statistik o vašem srdci, pohybu, výkonu, energii či BMI. Údaje o hmotnosti si můžete jednoduše porovnávat v anonymní statistice s ostatními uživateli ve vašem věku pro ještě lepší motivaci dosáhnout optimální hmotnosti.

Váha disponuje LED displejem, na kterém se ihned po odvážení zobrazí vaše aktuální hmotnost.

Měřené parametry:

• Množství svalů
  • Bazální metabolizmus
  • Viscerální tuk

Technické přednosti:

• Váha disponuje čtyřmi vysoce citlivými bio-elektronickými odporovými senzory, které zajišťují přesné a rychlé měření všech parametrů - měření musí probíhat na rovném a tvrdém povrchu se suchými chodidly na boso. Povrchová úprava tvrzeného skla zajišťuje ochranu před běžným poškrábáním a zároveň působí luxusně.
  • Kvalitní displej je velmi dobře čitelný za každých světelných podmínek, dokonce i při ostrém slunci a poskytuje bezkonkurenční ostrost. Pro šetření energie se váha automaticky vypne po 10s nepoužívání. Váha zároveň poskytuje 2 módy vážení: klasicky - bez mobilní aplikace a nutnosti naboso nebo s analýzou tel. parametrů - s bosýma a suchými chodidly + zapnutou mobilní aplikací s Bluetooth.
  • Prostřednictvím mobilní aplikace CARNEO FIT a připojením přes technologii Bluetooth bez nutnosti párování zařízení tato inteligentní váha načte všechny naměřené údaje do mobilní aplikace ihned po odvážení a prostřednictvím přehledných grafů můžete sledovat statistickou trendovou křivku při každém jednom měřeném parametru. Všechny naměřené údaje zároveň můžete sdílet se svými přáteli, kteří používají aplikaci CARNEO FIT nebo prostřednictvím sociálních sítí.
  • Spojením chytré váhy CANREO Vital+ a chytrých hodinek CARNEO získáte dokonalý přehled o svém zdraví v jedné aplikaci, díky čemuž budou všechny vyhodnocené údaje přesnější a komplexnější.

Obsah balení

• CARNEO Vital+ Bluetooth váha
  • Napájecí kabel
  • PVC metr pro měření obvodu pasu

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 29.80
  • Hloubka (cm): 34.20
  • EAN: 8588006962819
  • Záruční doba: 24 měsíců

Inteligentní váha, mobilní aplikace CARNEO FIT, nosnost 180 kg.

• , zakoupeno v Carneo.cz

• , zakoupeno v PATRO.cz

Dobrý výrobek.

• , zakoupeno v Electro World

Dobíjecí kabelem, není potřeba baterie. Sama se zapne a vypne, když se na ni postavím, nebo sestoupím. Podsvícený modrý displej, velké bílé číslice, takže pěkně čitelná i ve tmě. Je malá, lehká, moc šikovná. Přes aplikaci lze spojit s mobilem a hodinkami. Rozhodně doporučuji.

• měření řady věcí
    • velmi dobrá přesnost ve srovnání se strojem za 200 tisíc ve fitku
    • lehká, skladná
    • hlavně cena dobrá

Kupoval jsem to primárně pro měření tuku na orgánech, jako že viscerální tuk, a když to porovnám se strojem za 200 tisíc v našem fitku, tak to je naprosto přesné a ukazuje to úplně stejné údaje. Překvapilo mě i měření obsahu vody v těle a samozřejmě mít možnost měřit denně svaly a bazální metabolismus je skoro nutnost, když se snažíte dostat z kancelářského života do trochu normálního, aby byl vidět ten progres. Dobré, levné zařízení, na denní používání. Úplně na pohodu.

• , zakoupeno v Electro World

• Nedostatečný manuál, napsal sem na dodavatele a týden žádná odpověď

• Výborná