Bravo B 5076

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TEshop

• . plastový neklouzavý povrch
    • - pěkný design
    • - nefungovalo přepínání mezi librami a kg (vážila jen v librách)
    • - těžko se zapínala, při běžném přišlápnutí se neaktivovala, reagovala až na několikátý pokus při důraznějším šlápnutí

Pěkná váha s neklouzavým povrchem, ale bohužel nekvalitní mechanizmus.
    - nefungovalo přepínání mezi librami a kg (vážila jen v librách)

Váhu jsem vybrala hlavně kvůli plastovému povrchu, který na rozdíl od skleněných vah neklouže a taky dobré ceně. Měl to být dárek pro starší osobu, takže jsem hleděla na bezpečnost, Bohužel mě zklamala výše zmíněnými závadami, takže jsem ji vrátila zpět.

Produkt nemá žádné parametry.

Váha osobní Bravo B-5076

• Digitální osobní váha pro domácí využívání. Pokud chcete mít svou váhu pod kontrolou, pak rozhodně doporučuji zakoupit.
  • Provedení osobní váhy je plastové s vysoce přesnými senzory pro snímání informací.
  • Maximální váživost je do 150 kg. Váha má LCD displej a funkci automatické vypnutí.
  • Napájení 2 ks 3V baterií je součástí balení.
  • Jedná se o praktickou osobní váhu za dobrou cenu. Kovová základna a silně vyztužená plastová stříbřená vážící deska, toto spojení zaručuje vysokou mechanickou odolnost a příjemné vážení (deska nestudí a není kluzká za mokra jako skleněná).

Technické parametry:

• moderní design
  • plastové provedení
  • vysoce přesné senzory pro snímání informací
  • baterie součástí balení (2xCR2032)
  • maximální váživost do 150 kg
  • automatické vypnutí
  • LCD displej
  • 280x280x28 mm

Jsme dlouholetým prodejcem domácích spotřebičů české značky Bravo v Čské republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální sítě pro Českou republiku.

• , zakoupeno v TEshop

• . plastový neklouzavý povrch
    • - pěkný design
    • - nefungovalo přepínání mezi librami a kg (vážila jen v librách)

Pěkná váha s neklouzavým povrchem, ale bohužel nekvalitní mechanizmus.
    - nefungovalo přepínání mezi librami a kg (vážila jen v librách)