Recenze Beurer BF 700

Nejpřínosnější kritická recenze

pro uživatele smartphone iPhone dobrá, jinak váha k ničemu Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Beurer BF 700

Přidáno: 19. listopadu 2018

• Presnej

Přidáno: 29. června 2018

Zakoupeno v Diagnosticketesty

• někdy se nepřipojí BT, ale dá se s tím žít.

emilino

Přidáno: 29. června 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výhoda je, že pokud blbne ta aplikace od BH, tak váha jen váží. Opakované měření je přesné. Ale za 1399,- je to zbytečně moc. To se dají koupit i jiné kalibrované váhy.

Úplně hrozně děsná aplikace od BH, health manager. Nemá vidget a musel jsem se pokaždé přihlašovat. Pak stále psala, že mám špatné heslo, i když jsem heslo nezměnil. Nešlo vůbec přidat další osoby. No děs běs. Tak podle recenzí uživatelů půjdu koupit jinou váhu s lepší aplikací.

Ověřený zákazník Conrad

Přidáno: 11. června 2018

Zakoupeno v Conrad

• hezký vzhled, přesná
  • aplikace umožňuje na jednom mobilu používat pouze jednu osobu. Je to ale nevýhoda aplikace, ne samotné váhy.

Ověřený zákazník Nakupka.cz

Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. května 2018

Zakoupeno v Nakupka.cz

• Dobře váží.
  • Hezky vypadá.

Přidáno: 13. května 2018

Zakoupeno v Váhy a tukoměry

• Super aplikace, samo se aktualizuje.

Ondřej

Přidáno: 13. dubna 2018

Zakoupeno v Váhy a tukoměry

Funguje jak má a tak jak jsem očekával.

Přidáno: 9. března 2018

• Intuitivní nastavení.
  • Žádné

Ověřený zákazník OKAY.cz

Přidáno: 3. února 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• přehledné vážení
  • občas nekomunikuje s telefonem

MaDoNa

Přidáno: 19. ledna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

zcela splňuje moje osobní nároky

Jan

Přidáno: 1. ledna 2018

• Multifunkčnost.
  • Nepodporuje starší smartphony

Ověřený zákazník MADER.cz

Přidáno: 13. července 2017

Zakoupeno v MADER.cz

zatím se seznamujeme, je ještě potřeba doladit nastavení

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Zdeněk Žák

Přidáno: 7. července 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• vrátili mi peníze bez problémů
  • nespokojen s výrobkem

váha nespolupracovala řádně s mobilem

Pavel Šlechta

Přidáno: 23. ledna 2017

• Poměrně přesná
  • Ne moc dobrá aplikace do telefonu
  • Nelze měřit ostatní parametry kromě hmotnosti bez použití telefonu.
  • Aplikace se s váhou mnohdy nespojí.

Koupil jsem podle dTestu, kde měla největší přesnost měření hmotnosti. Aplikace na telefonu by mohla být lepší. Největším problémem je, že se váha s aplikací mnohdy nepropojí a to i přesto, že už byla s daným telefonem spárovaná přes BlueTooth.

Ověřený zákazník CZ-ZDRAVI.CZ

Miloš Tesař

Přidáno: 22. ledna 2017

Zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• Váha činí vše co je v popisu
  • Zoufalý software při spárování se smartphony, nekomfortní nastavení, stálo by určitě za podstatný upgrade

Software naprosto degraduje jinak kvalitní výrobek

Přidáno: 13. ledna 2017

(Upraveno 13. ledna 2017)

Zakoupeno v Váhy a tukoměry

• Váha přišla nefunkční. Prodejce ji před odesláním nekontroluje a po svátcích vánočních nechce vyměnit za bezvadnou......

Reakce značky  BEURER

produkt nepochází z oficíalní české distribuce, prodejce není náš partner.
V tomto případě je vhodnější hodnotit prodejce a ne produkt.
BORGY CZ

Přidáno: 16. října 2016

• Kvalita zpracování, stabilita, vzhled
  • Počítá všechno možné včetně klidové a aktivní spotřeby energie
  • Sama se zapne po šlápnutí (není nutno "předšlápnutí")
  • Sama rozpozná členy rodiny (po prvním spárování)
  • Aplikace tuhne, padá, nemá úplně intuitivní ovládání

Kvalita produktu je super, kvalita aplikace je tragická. Když jsem se vážila sama, tak se to spárovalo bez problémů. Ale než se mi podařilo nastavit ostatní členy rodiny, musela jsem několikrát aplikaci restartovat, různě odebírat konfigurace, atd. Výsledek je dobrý, váhu si nechám. Není pravda, že bez aplikace neukazuje ostatní hodnoty, resp. je to tak, že bez spárování ukazuje jen váhu, po prvním spárování ukazuje ostatní hodnoty na displeji i bez připojeného mobilu a bez problémů automaticky rozpozná různé členy rodiny. Doufejme, že tu aplikaci brzy vyladí.

Ivan

Přidáno: 16. července 2016

Zakoupeno v Váhy a tukoměry

• Podle všech recenzí na webu velmi přesná váha.
  • Všechna nadstavění probíhají cez aplikaci, ale musíte mít nejnovejší android, nebo iphone.
  • Jinak nepoužitelne. Připojení cez BT na PC nefunguje, PC aplikace váhu nemá v seznamu, takže jedine k čemu mi teď slouží je vážení, ale na to nepotřebuji váhu za 1500Kč.

Bez posleddního mobilu zbytečně předražená váha.

Přidáno: 24. března 2016

• splnilo mé očekávání
  • není v češtině

OK

Reakce značky  BEURER

Dobrý den, aplikace je již v češtině.

LSI

Přidáno: 20. března 2016

• Kvalitni zpracovani.
  • Atraktivni design.
  • Spolehliva vaha se spoustou udaju.
  • Propojeni pres BT s mobilnim telefonem/tabletem a synchronizace udaju do mobilni a webove aplikace.
  • Cena oproti jine "smart" konkurenci.
  • Hodne spatna aplikace pro mobilni telefony (design spatny, ovladani nepohodlne, graficky zobrazuje historii jen 7 dni zpet, nemoznost vytvorit vice uzivatelu-aplikace pro android)
  • Z 5ti zarizeni s Android co mam doma se s vahou propojilo pouze 1 zarizeni (LG G4) pritom 4 z 5 zarizeni maji BT 4.0 a vyssi takze jsou kompatibilni s BT Smart.

Po nakupu a prvotnim vyzkouseni vahy jsem byl v rozpacich zda si vahu nechat a nebo ji okamzite vratit. Nakonec jsem si ji vsak nechal a zatim jsem spokojeny.
Pokud vlastnite bud iPhone, a nebo nejaky z novejsich modelu telefonu s Androidem (bluetooth aspon 4.1) tak se jedna o dobrou vahu za velmi sympatickou cenu (v porovnani s jinymi "smart" vahami)
Rozhodne doporucuji nejdrive vyzkouset propojeni ze telefon s vahou skutecne funguje a komunikuje.
Aplikace pro chytre telefony je kapitola sama pro sebe - funguje slusne a zobrazi hodne informaci, ale nejvetsi problem je ze nepodporuje vice uzivatelskych profilu, dale pak zobrazuje graficky historii jen 7 dni zpet (v tabulce vsak zobrazuje vice), pri instalaci a spusteni vyzaduje podivna prava - pristup k poloze a souborum v telefonu (u Android 6.x se daji prava omezit) a je videt, ze funguje pro vice druhu "smart" vyrobku firmy, protoze jen s vahou zustava spousta funkci aplikace k nicemu a jen zabira misto. Aplikace je relativne updatovana, ale i pres zapory se da v celku v pohode pouzivat a funguje spolehlive.

Jedna se o zajimavou a cenove dostupnou vahu, dobre zpracovanou a s hezkym designem, nejvetsi slabinou vahy vsak je slaba podpora starsich telefonu s androidem a aplikace pro mobilni zarizeni by potrebovala jeste vylepsit.

Ověřený zákazník 1nakup.cz

Přidáno: 16. února 2016

Zakoupeno v 1nakup.cz

• pěkný design, dobré výsledky v D testu
  • V praxi nefunguje na žádném operačním systému přihlášení dalšího uživatele přez BT.

Významná část funkcí nefunguje jak má. Lze použít jako obyčejnou váhu za 400,-

Přidáno: 19. ledna 2016

• nevím, nefungoval s mým mobilem Huawei ani Siemens
  • na stránkách produktu BEURER BF 700 chybí podstatná informace, že váha komunikuje pouze se smartphone iPhone a některými modely LG (je to uvedeno jen v návodu u váhy). S ostatními nekomunikuje vůbec nebo velmi omezeně, kvůli čemuž jsem váhu vrátil prodejci

pro uživatele smartphone iPhone dobrá, jinak váha k ničemu

Ověřený zákazník 1nakup.cz

Registrovaný uživatel

Přidáno: 16. ledna 2016

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Cenově a funkčně přijatelný produkt, pokud bude fungovat s ověřenými telefony.
  • Nekomunikuje se všemi telefony s BT 4.0, byť i výrobce je přesvědčen, že by měla, aplikace váhu sice najde, ale dále s ní není schopna komunikovat. Telefon vidí váhu jako spárovanou. Možná chyba v aplikaci, kterou výrobce může upravit. Pouze některé typy Samsung telefonů jako výrobcem ověřené je málo.

Váhu doporučuji spíše kupovat v kamenné prodejně a hned na místě vyzkoušet komunikaci s aplikací Android.Vyšší cena srovná náklady za dopravu k vám a zpět prodejci.

Přidáno: 11. ledna 2016

Zakoupeno v Diagnosticketesty

• Váží a Měří BMI, obsah tuku a vody v těle sofistikovaným způsobem. Sploupracuje se smartfonem a nahrává údaje z zazavážení do webového rozhraní
  • Zádné

Doporučuji. Vypada jako solidní i spolehlivá váha. Viz hodnoceni D test "

Honza

Přidáno: 11. ledna 2016

Zakoupeno v Diagnosticketesty

• Skvělý prostředek ke sledování změn tělesných proporcí ;-)
  • Zdá se mi dost nepružná komunikace s aplikací.

Umožní tato váha základní informace potřebné k udržování vlastního zdraví. Mínusem je, že aplikace, která dělá z produktu "chytrou" váhu, není dosud přeložena do češtiny. Zároveň se mi zdá trošku problematické zadávání nových osob. Pokud nemáte Android 4.3 a novější, pak budete řešit problém v komunikaci s přístrojem.

Josef

Přidáno: 7. ledna 2016

(Upraveno 14. ledna 2016)

Zakoupeno v Diagnosticketesty

• vypadá pěkně a prý i přesně měří
  • bez mobilního telefonu kompatibilního s danou váhou nejde váha ani nastavit

bez mobilního telefonu kompatibilního s danou váhou nejde váha ani nastavit takže ukazuje pouze váhu !!!!!!!!!!!
vracím do eshopu diagnosticketesty.cz který váhu potom co vyhrála na dtest souboj vah zdražil o 300 kč :-)

www.covybrat.cz

Přidáno: 28. června 2016

Jak vybrat nejlepší osobní váhu, testy, recenze 2016 ⋆ Beurer BF 700 - vítěz dTestu

Osobní váha dneska změří BMI, tuk, vodu, svalovou hmotu. Některé informace zobrazí na LED displeji, jiné je přes WiFi nebo Bluetooth pošlou do vašeho mobilu. Jaké featurky potřebujete? Jak přesně váhy váží a měří BMI? Koukněte do návodu jak vybrat osobní váhu na CoVybrat.cz a nešlápnete vedle.

Celá recenze na www.covybrat.cz

Xiaomi Mi Smart Scale 2